Tai buvo 80 procentų, kai paskutinį kartą Consumer Reports atliko bandymus
Tai buvo 80 procentų, kai paskutinį kartą Consumer Reports atliko bandymus

Tai buvo 80 procentų, kai paskutinį kartą Consumer Reports atliko bandymus

Nors prancūzai nebegali tyčiotis iš Amerikos prezidento, įprasta amerikietiško maisto kritika išlieka mėgstamiausiu pramogų šaltiniu.

Tačiau tiesa ta, kad Jungtinėse Valstijose valgiau vienus geriausių savo gyvenimo patiekalų. Žinoma, aš vertinu prancūzišką maistą tiek jusliniu, tiek istoriniu lygmeniu. Turėti stiprią maisto kultūrą yra palaima, tačiau kartu su konservatizmu ir šovinizmu tai tampa prakeiksmu. Vidutinis prancūzų restoranas dabar dažnai nuvilia "egzotiškas" parinktys siūlo neautentišką maisto gaminimą, atspindintį, kokia, prancūzų nuomone, turėtų būti ši virtuvė.

„Le Fooding“ drebina prancūzų gastronomiją nuo rimto tradiciškumo.

Daugumoje Prancūzijos kinų restoranų langų reklamuojamas kinų ir tailandietiškas, vietnamietiškas ir net kartais indiškas maistas. To metafora: dauguma žmonių čia sakys Ant va chez l'Asiat--"Eikime į azijietę." Be būdingo rasizmo, čia patiekiamas maistas yra standartiniai gruzdinti pavasariniai vyniotiniai, beskonės sriubos ir troškinta vištiena, jautiena ar krevetės, plaukiojantys švelniuose padažuose – atspindintys prancūzų skonį ir, kalbant apie prieskonius, trūkumą. tai.

Saujelė maisto mylėtojų bando į prancūziško maisto kultūros gyslas įleisti dalelę jaunystės ir atvirumo. Pavargę nuo formalios ir dulkėtos prancūziškos gastronomijos, Alexandre'as Cammasas ir Emmanuelis Rubinas nuo 1999 m. propaguoja atsainesnį požiūrį į maistą, kuris ne tik garbina išsilavinusius gomurius ir garsius šefus, bet ir skatina ne tokį rimtą ir žaismingesnį požiūrį į maistą. Kitaip tariant, toks, kuris verčia mus smalsauti ir įkvepia paprastą norą valgyti, tyrinėti naujas kultūras ir maistą kaip visuotinį malonumą.

Bet kaip pavadinti jų judėjimą? Viskas, kas susiję su gastronomija, buvo neadekvati, jos etimologija rodė meną valdyti skrandį. Kaip galite valdyti malonumą? Nuo maisto ir jausmo, žodžio "maitinimas" gimė. Nereikia nė sakyti, kad iš Le Fooding judėjimo buvo tyčiojamasi pirmuosius metus – kol didžiulis jo renginių populiarumas įrodė, kad jo palaikoma filosofija sulaukė atgarsio visame Paryžiaus, o vėliau ir Prancūzijos maisto pasaulyje.

Be kita ko, „Le Fooding“ yra restorano vadovas, pasiekiamas internete, taip pat spausdintas, kasmet atnaujinamas (dabar žurnalų stenduose visoje šalyje už 9,50 euro). Apžvelgti restoranai – tai ne tik prancūziškos virtuvės, bet ir tarptautinės virtuvės restoranai. Tarp japoniškų restoranų rasite klasikinių sušių vietų, taip pat brangenybių, tokių kaip „Momoka“ – nedidelis restoranas, kuriame patiekiamas išskirtinis tradicinis japonų maistas.

Nuo 2000 m. Le Fooding taip pat organizuoja viešus renginius savo filosofijai reklamuoti. „La Semaine du Fooding“ yra viena iš jų ir šių metų tema Les Incorrects, kuris laisvai verčiamas kaip "Netinkami," išnagrinės seną prancūzų supratimą apie maisto tinkamumą. Kas tiksliai yra netinkama? SPA, kuriame poros mokomos masažuoti vienas kitą su maistu iš sviesto; šefai kvietė gaminti tai, ko niekada nedrįso, pasislėpę po kauke; prestižinis šampanas, patiekiamas su pačiais neįtikėtiniausiais patiekalais ir pan.

Le Fooding nėra panacėja sklerozinei prancūzų gastronomijai. Kai kurie iš jų yra šiek tiek absurdiški – viskas blyksniai ir be esmės. Galima ginčytis, kad tarp maisto ir jausmų daugiau dėmesio skiriama pastarajam, kad atrodo, kad mažai dėmesio skiriama tokiems svarbiems klausimams kaip mūsų maisto sistemos iššūkiai, kad maistas turi būti geras, bet taip pat švarus ir teisingas. pacituokite nuoširdų italų maisto mėgėją.

Bet bent jau „Le Fooding“ išjudina prancūzų gastronomiją iš rimto tradiciškumo. Jis bando ir išniekina maistą. Ji siūlo platesnę jo viziją. Tai juokiasi, visą laiką išlaikant tikrą pagarbą. Ir aš planuoju eiti ir pranešti apie keletą šių metų netinkamų įvykių.

Reginos Charboneau nuotr

Norėdami išbandyti Liberty Hall Grasshopper, spustelėkite čia, kad pamatytumėte receptą.

Kai iš anksto pradėjau savo penkių dalių serialą apie pasiruošimą Padėkos dienai, minėjau, kad turiu būti organizuotas dėl daugybės žmonių, kuriems gaminu maistą. Paprastai turiu arti 140 svečių, bet šiais metais buvo daug lengviau, nes turėjau tik 90. ​​Taigi pirmą kartą per ilgą laiką atsikėliau Padėkos dienos ryte turėdamas laisvo laiko, todėl įjungiau NBC Today. Parodykite prieš įeinant į virtuvę.

Šiek tiek nustebau pamačiusi, kad „Today Show“ svečias psichiatras davė patarimų, kaip susitvarkyti su stresu, kurį šeima sukelia per šventes. Ji davė patarimų, kaip apriboti laiką, kurį šeima praleidžia kartu, kruopščiai susidėlioti sėdimų vietų lentelę ir vengti karštų temų. Didžioji dalis to, ką gydytoja dalinosi, buvo sveiko proto, tačiau vis tiek buvo šiek tiek liūdna pagalvoti, kad iš visų dienų, kai reikia apriboti laiką su artimaisiais, tai yra ta diena, skirta pasidžiaugti šeimos bendrumu.

Tai mane sužavėjo, nes jaučiausi šiek tiek prislėgta, kad tiek daug mano šeimos narių šiais metais negalėjo atvykti į Padėkos dieną. Vienintelis tikras stresas, kurį man sukelia mano šeima, yra nerimas dėl jų gerovės ir laimės. Nesakau, kad mano didelėje šeimoje visi sutaria dėl politikos, religijos, vaikų auginimo ar bet kokios kitos aktualios temos, bet mes žinome, kaip sutarti ir toliau mylėti vienas kitą, kad ir kokie būtų mūsų skirtumai.

Dabar yra dar trys kartos, kurios kiekvienais metais susirenka į Twin Oaks, mano nakvynę ir pusryčius Načeze.

Sunku pasakyti, kuriai kartai priklauso nuopelnas už mano šeimos gebėjimą priimti vienas kitą. Mano šeima siekia aštuonias kartas Načeze, Misisipės valstijoje. Negaliu teigti, kad žinau, kokią įtaką kiekvienai po jomis darė ankstesnės kartos, bet žinau, kad mano mamos karta yra nuostabi. Mano tetos ir dėdės buvo paauglystės ir 20-ies per Antrąjį pasaulinį karą ir daugelis iš jų tuo metu susituokė. Mano mama buvo jauniausia iš šešių mergaičių ir turėjo tris brolius.

Ne kartą girdėjau istorijas apie jų piršlius, galvojančius apie mano mamos šeimos namus, "Laisvės salė," buvo USO salė, nes ten buvo tiek daug vakarėlių ir šokių. Yra pasakojimų apie tetą Abbie, kuri buvo karinio jūrų laivyno slaugytoja, kai įsimylėjo mano dėdę Džimą, sužeistą jūrų pėstininką Mare saloje už San Francisko. Jų meilės romanas buvo tarsi kažkas iš nespalvoto filmo. Mano mamos pusbrolis Joe Snyderis buvo panašus į dešimtą vaiką Liberty Hall, nes jis buvo vienintelis vaikas (retas įvykis mūsų šeimoje). Išgyvenęs Midvėjaus mūšį USS Yorktown mieste, jis vedė ir susilaukė 11 vaikų.

Reginos Charboneau nuotr

Mano mamos karta buvo tokia linksma ir kupina gyvenimo. Su malonumu prisimenu Padėkos dieną, kurią visi išmokome daryti "Pasukti." Teta MaeMae išmokė mus naujausių šokių; mes taip pat suteikiame jai nuopelnus už "Mėlyni akių šešėliai" ir "Push-Up liemenėlės." Maždaug tuo pačiu metu elektrinis maišytuvas vėl atėjo į madą, kai dėdė Willas išgarsėjo dėl savo „Grasshoppers“ ir „Brendy Alexanders“. Šventė "bučinių konkursas" tikriausiai gimė iš tos tradicijos.

Daugiau nei 50 metų būtent ši karta – Yowells, Karininkai, Sanguinetis, Arceneaux, Arnoldai, Trosclairs ir Snyders – susirinko į Padėkos dieną. Dabar yra dar trys kartos, kurios kiekvienais metais susirenka į Twin Oaks, mano nakvynę ir pusryčius Načeze.

Dabar žinau priežastį, kodėl imu gaminti maistą visiems. Taip yra todėl, kad noriu, kad mano vaikai išmoktų šeimos istoriją ir meilę, kurią pažinojau ir kiekvienais savo gyvenimo metais vis labiau vertinu. Iš daugelio švenčiamų švenčių būtent Padėkos diena man labiausiai primena meilę ir juoką be streso. Kiekvienais metais skaičiuodamas Padėkos dienos vakarienę kiekvieną asmenį vertinu kaip palaiminimą.

Dabar, kai Padėkos diena baigėsi, manau, kad puošdamas eglutę turėsiu Žiogą.

Receptas: Laisvės salės žiogas"

Reginos Charboneau nuotr

Temperatūrai nukritus, tinkamas laikas sočioms, sočioms žieminėms sriuboms ir troškiniams. PRADĖTI SKAIDRĖS>>"

USDA yra agentūra, tariamai atsakinga už mėsos ir paukštienos saugą. Skirtingai nuo FDA, kuri yra atsakinga už beveik visų kitų maisto produktų saugą, USDA mėsai ir paukštienai turi taikyti RVASVT (moksliškai pagrįstus maisto saugos reglamentus). Jis tiesiog nesivargina laikytis savo taisyklių. Taigi naujausi įvykiai:

„Consumer Reports“, dešimtmečius tirianti prekybos centrų viščiukus dėl mikrobinių teršalų, ką tik vėl išbandė viščiukus. Atodūsis. Du trečdaliai buvo užkrėsti salmonelėmis arba kampilobakterijomis. Jums bus palengvėjimas, kai sužinosite, kad tai patobulinimas. Tai buvo 80 procentų, kai paskutinį kartą Consumer Reports atliko bandymus.

Siekdama priversti USDA ir paukštienos pramonę spręsti šią problemą, senatorė Dianne Feinstein (Dem-CA) pateikė įstatymo projektą, kuriuo uždrausta parduoti mėsą, kurioje nėra patogenų. Remdamasis tuo, kas vyksta su mėsos sauga, aš lažinuosi, kad toli nepasieksiu.

Jūs negalite sugalvoti šių dalykų.

Taigi pakalbėkime apie mėsos saugumą. Dėl to mes visi turėtume skaityti „USA Today“, kuris, atrodo, yra vienas paskutinių laikraščių Amerikoje, vis dar finansuojančių tiriamąsias ataskaitas. Paskutinis jo sėkmingas filmas – tai istorija apie 826 000 svarų sterlingų atšaukimą, kurį prieš kelis mėnesius atliko „Beef Packers, Inc.“ („Cargill“ dukterinė įmonė). Mėsa susirgo mažiausiai 28 žmonėmis dėl užsikrėtimo salmonella Newport paderme, labai atsparia antibiotikams.

Tai pakankamai blogai, bet blogėja. Beef Packers yra pagrindinis USDA mokyklos pietų programos mėsos tiekėjas. Bet oi. Atsišaukimas apėmė mažmenininkams išsiųstą mėsą. Ji neapėmė į mokyklas siunčiamos mėsos. Pasak bebaimių „USA Today“ žurnalistų, USDA nupirko 450 000 svarų maltos jautienos, pagamintos „Beef Packers“ per atšaukimo datas.

USDA turėjo žinoti geriau. Jautienos pakuotojai turėjo teigiamų salmonelių testų istoriją, tačiau USDA šios informacijos neatskleidė. Pareigūnas „USA Today“ sakė tai darydamas

atgrasytų įmones sudaryti sutartis dėl produktų tiekimo Nacionalinei mokyklų pietų programai ir trukdytų mūsų galimybėms tiekti saugius ir maistingus maisto produktus Amerikos moksleiviams.

Jūs negalite sugalvoti šių dalykų. „USA Today“ savo svetainėje pateikia tai patvirtinančius dokumentus.

Praleidau ankstesnį straipsnį „USA Today“ serijoje apie pietus mokykloje apskritai ir konkrečiai „Del Rey Tortillas“ – bendrovę, nuo 2003 m. susijusią su 20 apsinuodijimų maistu atvejų. puiki interaktyvi Del Rey epizodų laiko juosta ir daugybė dokumentų šiuo atveju.

Geras darbas, žurnalistai. Jei norite sužinoti, kodėl mums reikia laikraščių, tai yra gera priežastis.

Kalbant apie USDA: naujoji agentūros administracija rodo daug ženklų, kad nori elgtis teisingai dėl maisto saugos, tačiau jai tenka susidurti su įsišaknijusiais darbuotojais ir inspektoriais, kurie per ilgai jautėsi pramonėje. USDA: susitvarkyk!

Netrukus: FDA ir FTC atnaujinimai.

„The Gifted Photographer“ ir „ drinkingsnapple“ / „Flickr CC“ nuotraukos

Mane tik vieną kartą po stalu gėrė 90 metų moteris. Tai buvo per Julefrokost (Kalėdų pietus) Danijoje ir ji buvo mano draugo giminaitė. Kadras po kadro Aquavit ir skål skrebutis užpildė orą, po to Tuborg Julebryg alus (Kalėdų alus) ir, žinoma, nuostabus skandinaviškas atostogų karštas vynas: glögg.

Po kelių valandų ir daugybės raundų aš atsidūriau už stalo už brangaus gyvenimo, pusiau apsimetęs, kad toliau geriu alų, tiesiog spjoviau atgal į taurę ir žiūrėjau į šią seną moterį, kuri "pro" parašyta ant jos https://produktoapzvalga.top/hondrostrong/ visos kaktos. Tai, ką tą naktį patyriau, buvo daugiau nei pagirios ir silpnas pažeminimo jausmas; Atėjau su nuostabiu glögg receptu.

Būtinai naudokite sotų vyną ir jo nepervirkite!

Štai nuoroda į mano receptą, kurį praėjusiais metais demonstravau „Fox DC“ laidoje „What's Cooking“. Jūsų naudojami prieskoniai gali būti gana lankstūs, todėl drąsiai eksperimentuokite. Aquavit galite pakeisti degtine, bet kuo dažniau tai darau paprašius, tuo labiau suprantu, kad jai trūksta to paties kąsnio. Aquavit yra kmynų ir anyžių skonio spiritas, kuris priklauso nuo glögg skonio. Degtinė tiesiog prideda alkoholio.

Būtinai naudokite sotų vyną ir jo nepervirkite! Neseniai perkeptas glöggis mane privedė prie įnirtingo priepuolio, kai valgau jį cukrumi ir girtuokliu, o tai tikriausiai paliko mano draugus pagirias ir varžovus tą šaltą rytą Danijoje.

Tai saldus kokteilis, kuriuo galėsite mėgautis ruošiantis žiemos šventėms.

Patiekiama 6–8     • ½ puodelio Green Crème de Menthe     • ½ puodelio baltojo kakavos kremo     • 1 puodelio vanilinių ledų     • Ledo kubeliai

Išmaišykite iki vientisos masės, patiekite stiklinėje su gražiu koteliu.

Šalutinė pastaba: maišytuvas buvo išrastas 1922 m., o 1946 m. ​​jį įsigijo Johnas Osteris. Tada ponas Warningas kažkokiu būdu jį suėmė ir 1954 m. daugiau nei vienas milijonas žmonių turėjo maišytuvą. Prisimenu, kažkada septintajame dešimtmetyje visi gaudavo vieną Kalėdų proga.

ToastyKen/Flickr CC nuotrauka

Norėdami išbandyti chipotle-juodųjų pupelių padažą, spustelėkite čia, kad pamatytumėte receptą.

Tarp kolegijos vyresniųjų prioritetų yra namų darbai, darbo paieška ir svarbiausio vyresniojo darbo rašymas. Tačiau man patinkanti veikla, dėl kurios daug daugiau galiu dirbti su kitais trimis dalykais, yra maisto gaminimas. Ir kadangi vienas galiu suvalgyti tik tiek, galų gale surengiu daug vakarienės.

Nesunku surengti atsitiktinę vakarienę iš studento biudžeto. „Potlucks“ yra akivaizdus pasirinkimas, o naudojant tokias svetaines kaip doodle.com, padedančios suderinti laiką ir patiekalus tarp draugų, minimalios individualios pastangos gali paruošti patiekalą, kuris yra daug didesnis nei jo dalių suma.

Netgi vaidinti šeimininkę ir gaminti maistą vienam neturi būti sunku: liepkite kiekvienam draugui atnešti butelį vyno ar batono ir suplanuokite paruoštus makaronų patiekalus bei padažus, o gal vieną daiktą liks paruošti dienai. apie. Tai atpalaiduojantis ir smagus būdas praleisti laiką su draugais prieš apsilankant bibliotekoje.

Jei draugai valgys ir pamaitins savo kūną per pokalbį, kuris maitina mūsų protą, gali būti puikus vaistas nuo paskutinės savaitės streso.

Kartais galiu šiek tiek aplenkti save. Likus savaitei iki pagrindinio vyresniųjų rašinių galutinio termino, netyčia pakviečiau tris skirtingas draugų grupes, kurių per ilgai nemačiau, pavalgyti per savaitę. Trečiadienį įvyko Jeilio tvaraus maisto projekto vasaros ūkio praktikantų susitikimas ir makaronų patiekalas su lapinių kopūstų pesto ir skrudintu moliūgu (aš tai gaminau prieš tai, kai New York Times išspausdino jų!), taip pat greitas čipotle-juodųjų pupelių padažas ir ropių gratinas. pagamintas iš ropių, kurias pasodinome Jeilio ūkyje praėjusią vasarą.

Penktadienio priešpiečiams išvakarėse gaminau klevo ir šoninės paplotėlius ir moliūgų pyragą, o likus maždaug valandai iki svečių atvykimo išplakiau greitą, maistingą frittatą iš likusių kopūstų.

Nors mano akademiniai terminai vis dar artėjo, penktadienio vakarą pasisėmiau: paėmiau popietę nuo namų darbų ir pagaminau tingą – lėtai troškintą meksikietišką patiekalą iš kiaulienos nugarinės ir chorizo, taip pat pomidorų ir daugybės prieskonių bei paprikų. Valgytas su šiltomis tortilijomis, avokadu, kalendra ir queso blanco, kurį gaminau anksčiau šią savaitę, tai buvo puikus akademinio gyvenimo stresas.